Köszöntő

Kedves Olvasóink!

Honlapunkat szeretettel ajánlva köszöntök minden érdeklődőt. Betekintést nyerhetnek a katolikus iskolánk keresztény és nemzeti értékeinket érvényesítő szellemiségébe, mindennapjaiba. Bízom abban, hogy honlapunk közkedveltté válik.
Isten áldását kérem mindnyájukra!

Kristofori Olga
igazgató


Köszönetnyílvánitás a Bethlen Gábor Alapnak

kormany tamogatasA Bethlen Gábor Alapítvány támogatásnak köszönhetően az elmult évben sikerült a Munkácsi Szent István Líceum lánykollégiumának több helységében kicserélni az ablakokat és az ajtókat, amelyek már nagyon régiek és rossz állapotban voltak. Diákjaink nagyobb része nem helybéli, Kárpátalja különböző részeiről származnak, ezért többnyire kollégiumban laknak. Tehát a  kollégium a diákok számára második otthont jelent és fontos szerepet tölt be.
Köszönjük szépen a Bethlen Gábor Alapítványnak  hogy támogatásukkal hozzájárult a diákok jobb, rendezettebb életkörülményei megteremtéséhez!
foto lanykoli.jpgfoto lanykoli2.jpgfoto lanykoli3.jpgfoto lanykoli4.jpgfoto lanykoli6.jpg
 


kfma